Články

Prečo by ste sa mali pobiť o miesto pri okne?

Čo podľa vás najviac vplýva na efektivitu zamestnanca? Prieskumy to vidia takto: kreatívni a efektívni sme najmä vtedy, keď nám pri práci nechýba denné svetlo, výhľad a čerstvý vzduch.

Uverejnené: 25.4.2017

Ako si nafotiť dom.

Poznáte to. Postavili ste svoj nový vysnívaný dom. Dočasné oplotenie pozemku ste vymenili za skutočný plot. Už naozajstný. Dokonca ste stihli založiť svoj prvý zelený trávnik. A darí sa mu. Terasa je dávno zariadená záhradným nábytkom. Tak kedy pozvete prvých hostí? A fotky – ako z časopisu – už máte? Nie?! Tak na čo čakáte?

Uverejnené: 8.4.2017

Panika? Myslite na zadné dvierka alebo spoľahlivé kovanie pre panikové dvere.

Ocitli ste sa už v nebezpečnej situácii, kedy všetci okolo vás stratili hlavu? A vy s nimi. Zažili ste už skutočnú paniku? Nemyslím taký ten stres pred skúškou, pred pohovorom alebo prvým rande. Myslím ozajstnú poctivú hromadnú paniku. 9. marec je označovaný ako medzinárodný Deň paniky. Možno si v tento deň spomeniete na nejakú krízovú situáciu, nad ktorou […]

Uverejnené: 8.3.2017

Harmonická terasa. Ako na ňu?

Vybavte svoju terasu pragmaticky a využite jej potenciál naplno. Ľahko sa premení na súkromné fitness či spa, no zároveň bude skvelým osviežením home officu.

Uverejnené: 2.3.2017

Skvelé tipy pre tmavý byt: Ako dostať do bytu viac svetla?

Takmer každý má v byte minimálne jednu miestnosť, v ktorej je vždy ponurá tma. Intenzita svetla v byte výrazne vplýva na našu náladu i kreativitu. Svetlé miestnosti pôsobia pozitívne a optimisticky. Pozrime sa, ako môžeme účinne bojovať s depresívnou tmou.

Uverejnené: 24.1.2017

Čistenie žalúzií: 5 praktických spôsobov, ako si ho uľahčiť

Stáva sa vám, že si s čistením žalúzií neviete dať rady? Že vám to zaberie hodiny času bez výsledku, aký by ste čakali? Nie ste jediní, a preto sme sa rozhodli ukázať vám zopár pomôcok. Prečítajte si, ako si niekoľkými šikovnými tipmi zjednodušiť túto namáhavú činnosť. V domácnostiach sa stretneme s rôznymi druhmi žalúzií a […]

Uverejnené: 25.10.2016