Články

Vysvedčenie pre naše okná

Požiadali sme našich slovenských zmluvných predajcov o prehľad škôl a škôlok, kde boli za posledných 5 rokov osádzané naše okná. A tu je výsledok.

Uverejnené: 29.6.2017

Prečo by ste sa mali pobiť o miesto pri okne?

Čo podľa vás najviac vplýva na efektivitu zamestnanca? Prieskumy to vidia takto: kreatívni a efektívni sme najmä vtedy, keď nám pri práci nechýba denné svetlo, výhľad a čerstvý vzduch.

Uverejnené: 25.4.2017

Ako si nafotiť dom.

Poznáte to. Postavili ste svoj nový vysnívaný dom. Dočasné oplotenie pozemku ste vymenili za skutočný plot. Už naozajstný. Dokonca ste stihli založiť svoj prvý zelený trávnik. A darí sa mu. Terasa je dávno zariadená záhradným nábytkom. Tak kedy pozvete prvých hostí? A fotky – ako z časopisu – už máte? Nie?! Tak na čo čakáte?

Uverejnené: 8.4.2017

Panika? Myslite na zadné dvierka alebo spoľahlivé kovanie pre panikové dvere.

Ocitli ste sa už v nebezpečnej situácii, kedy všetci okolo vás stratili hlavu? A vy s nimi. Zažili ste už skutočnú paniku? Nemyslím taký ten stres pred skúškou, pred pohovorom alebo prvým rande. Myslím ozajstnú poctivú hromadnú paniku. 9. marec je označovaný ako medzinárodný Deň paniky. Možno si v tento deň spomeniete na nejakú krízovú situáciu, nad ktorou […]

Uverejnené: 8.3.2017