Novinky Späť na všetky novinky

Slovaktual vystavoval na najväčšom stavebnom veľtrhu v ČR.

Slovaktual vystavoval na najväčšom stavebnom veľtrhu v ČR.

V uplynulom týždni Slovaktual opäť aktívne vystavoval okná a dvere na najväčšom stavebnom veľtrhu v Českej Republike, na For Arch 2016 v Prahe.

Tento medzinárodný veľtrh je súborom viacerých výstav, keďže súbežne v Letňanoch prebiehali aj For Therm, venujúci sa vykurovaniu, rekuperácii a klimatizáciám, veľtrh For Wood, ktorý sa venuje drevostavbám a veľtrh Bazény, sauny & spa. Novinkou v tomto roku bol veľtrh For Stav, ktorý sa venoval stavebnej chémii. Záujem o výstavu potvrdzuje viac ako 70.000 návštevníkov. Najsilnejšie dni boli v piatok a v sobotu.

slovaktual_stanok

Stánok SLOVAKTUALu patril k dominantným a k najsvetlejším expozíciám na výstavisku. Spolu s našim spoluvystavovateľom, firmou OKNA.EU, sme zabrali plochu 130 m2 .
Pozornosť pútal najmä náš 8 m dlhý HST portál vybavený efektnou sieťkou proti hmyzu a diaľkovo ovládanými vonkajšími žalúziami.

jakub Prachař stojí pri posuvno portále HST 77 od SLovaktualu

FOR ARCH 2016, Jakub Prachař

Záujemcom sme prezentovali výhody a parametre našich plastových a hliníkových okien a dverí, ako aj rozdiely medzi plastom a hliníkom. Rohy a rezy okien poslúžili na zdôraznenie našich konkurenčných výhod, ako je vlepované sklo alebo stredové dorazové tesnenie, ale tiež na ukážku možných laminácií či farieb. Na výstave mierne prevyšoval záujem o hliníkové produkty pred plastovými. Množstvo zákazníkov bolo prekvapených možnej kombinácii plastových okien s hliníkovým ALU-clipom.

hliníkové dvere slovaktual

Je zvykom, že na výstavách predstavujeme vždy nejakú novinku. Na For Archu 2016 sme predstavili prémiový hliníkový systém pre pasívne a nízkoenergetické domy – hliníkové okno Slovaktual W 77 HI s vynikajúcou dosiahnuteľnou hodnotou Uw už od 0,72 W/(m2K).

Slovaktual For arch 2016
Rozruch na stánku vyvolali naši spokojní a najmä známi zákazníci. V stredu nás navštívila Dara Rolins, vo štvrtok český bedmintonista Petr Koukal, v piatok Agáta Prachařová a v sobotu Jakub Prachař. Všetky tieto návštevy prebehli v príjemnej a priateľskej atmosfére.

Dara Rolins na stánku SLovaktual

FOR ARCH 2016, Dara Rolins

Priebeh výstavy hodnotíme úspešne, a to aj vďaka účasti našich zmluvných partnerov.
Za pomoc pri prezentácii našich produktov, získavaní kontaktov a vyčerpávajúcom zodpovedaní otázok záujemcov, chceme týmto poďakovať tímu predajcov OKNA EU a zástupcom zmluvných predajcov Slovaktualu, menovite Zbyškovi Šlehoferovi, Kateřine Bartošovej, Janu Pastuchovi, Miroslavovi Dobenčákovi, Ľubomírovi Kajanovičovi, Rudolfovi Černému a Radekovi Hladíkovi.


Za spoločnosť SLOVAKTUAL s.r.o.
Miroslav Nikodémus a Dušan Sečiansky

Praha, 20. – 24. 9. 2016

Uverejnené: 27.9.2016

Ďalšie novinky