Nové referenčné stavby Späť na všetky novinky

Hliníková inšpirácia s rohovými riešeniami.

Hliníková inšpirácia s rohovými riešeniami.

Prvé dojmy sú dôležité. Platí to vždy a všade, tak prečo nie doma? Veď práve vstup do domu  prezrádza veľa o vkuse a štýle majiteľa domu.

V tomto prípade sa majiteľ rozhodol pre hliníkové vchodové dvere s jednostranne prekrytou hliníkovou dvernou výplňou  GAVA 417L v tmavej antracitovej farbe. Do krídla dverí je vsadené masívne metrové madlo.

hliníkové dvere Slovaktual

 

Veľmi svetlú vstupnú halu majiteľ dosiahol nielen vďaka prísvetlíku s pieskovaným sklom, ale tiež spojením dverí do rohovej zostavy s veľkým fixným oknom W72.

pieskované mliečne sklo

 

Satinované sklá zabezpečia dostatok súkromia, ale zároveň vpustia do interiéru dostatok svetla. Na rozdiel od ornamentových skiel je mliečne sklo dizajnovo striedmejšie, pôsobí elegantne a moderne. Mliečna tabuľa je súčasťou bezpečnostného trojskla s vynikajúcimi tepelno-izolačnými hodnotami.

predsadená montáž

 

Hliníkový okenný profil W 77HI  je to najkvalitnejšie, čo aktuálne SLOVAKTUAL ponúka najnáročnejším zákazníkom. Tento profil bol použitý na všetkých 11 oknách. V kombinácii s izolačným  trojsklom s Ug = 0,5 W/(m2K) sme dosiahli vynikajúce tepelno-izolačné vlastnosti. Časť okien je montovaná na predsadenú montáž.

HST 77

 

Tri zdvižno-posuvné dvere HST 77 prinesú vysoký komfort bývania, dostatok denného svetla a bezstarostnosť pri zariaďovaní interiéru.

 

HST 77

 

Vysokokvalitné práškové lakovanie HWR farbou heroal 0701 zabezpečí dlhodobo stálosť farby a lesku. Táto farba korešponduje s antracitovou farbou RAL 7016.

Pre dosiahnutie jednotného nerušivého vzhľadu sú aj rohové oceľové stĺpy opláštené v rovnakej farbe ako všetky hliníkové okná, posuvné aj vchodové dvere.

Akonáhle bude dom dokončený, vrátane upraveného okolia, radi sa sem vrátime a nafotíme pre vás ďalšie skvelé zábery.

Zaujali vás naše produkty? Navštívte  najbližšiu vzorkovú predajňu, kde sa môžete dozvedieť viac.

Uverejnené: 16.8.2018

Ďalšie novinky