Neprehliadnite Späť na všetky novinky

III. pracovné stretnutie Slovaktualu: Vízia inovácií potvrdená!

III. pracovné stretnutie Slovaktualu: Vízia inovácií potvrdená!

Na trhu vďaka inováciám.“ a „Okná pre život.“ – to sú  slogany, ktoré v SLOVAKTUALE používame najčastejšie a s ktorými sa stotožňujeme.

Od vzniku spoločnosti sme si nastavili vysoké štandardy pre kvalitu našich okien a nepretržitými inováciami a investíciami do nových technológií ich pravidelne zvyšujeme. Vďaka nášmu prístupu, ale tiež najmä vďaka našim predajcom v regiónoch Slovenska, sme stále lídrom trhu okien a dverí. Už 28 rokov.

Je pre nás dôležité hľadieť sústavne dopredu, prichádzať s novinkami a zároveň o nich diskutovať s predajcami. Práve predajcovia sú k samotným užívateľom najbližšie a tlmočia nám ich očakávania a potreby. Preto sa pravidelne stretávame, predstavujeme, informujeme a diskutujeme. Tak, ako tento piatok, 24. augusta v Bojniciach.

Inovácie a investície 2017-2018

V uplynulých mesiacoch sme realizovali niekoľko zásadných investícií, ktoré povedú k ďalšiemu rastu. Spustili sme vlastné najmodernejšie linky na výrobu izolačného skla s kapacitou 600 000 m2 v novej výrobnej hale. Nové linky na laminovanie plastových profilov povedú k zvýšeniu pružnosti a kratším dodacím dobám. Zjednotenie kovania pre plastové okná prebieha tento rok na úrovni celej divízie okien. Nedávnou novinkou medzi produktmi  sú plastové zdvižno-posuvné dvere HST 76 a HST 88, ktoré sú tiež k dispozícii v žiadanej verzii XL-optic.

Momentálne nás najviac zamestnáva prechod na nový informačný výrobný systém PrefSuite – najsilnejší a najperspektívnejší SW v segmente výroby okien a dverí. Zmena systému je  jeden z najnáročnejších projektov a vyžaduje si vysoké nasadenie väčšiny zamestnancov. Po vyladení všetkých detailov bude Slovaktual fungovať ešte spoľahlivejšie a operatívnejšie ako doteraz.

Novinkou jesene je nový okenný systém OPTIM so stavebnou hĺbkou 76 mm a to hneď v troch  dizajnových radoch – naplno predstavíme už o pár dní.

Fotodokumentácia z pracovného stretnutia

Takto to vyzerá, keď sa stretnú majitelia 80 vzorkových predajní na Slovensku s vedením spoločnosti SLOVAKTUAL.

9:00 všetko pripravené

pracovné stretnutie Slovaktual

10:00 začíname s prezentáciami

pracovné stretnutie Slovaktual

pracovné stretnutie Slovaktual

pracovné stretnutie Slovaktual

12:30 coffee break

pracovné stretnutie Slovaktual

pracovné stretnutie Slovaktual

13:00 druhý blok – najmä k informačnému systému

Slovaktual pracovné stretnutie

14:15  Kondícia predajcov v prvej polovici roka

Slovaktual pracovné stretnutie

14:30 Obed  a ukončenie pracovného stretnutia

16:00 Neformálna diskusia pri športe v areáli Minigolfu

Slovaktual pracovné stretnutie

MN

Uverejnené: 27.8.2018

Ďalšie novinky