Novinky Späť na všetky novinky

Nová hala F – zemné práce v plnom prúde

Nová hala F – zemné práce v plnom prúde

Práce na novej výrobnej hale spoločnosti SLOVAKTUAL s.r.o. každým dňom napredujú. Hala s najmodernejšou technológiou bude produkovať plastové okná a dvere spĺňajúce náročné technické požiadavky ako je vlepované sklo, systém troch dorazových tesnení a najvyšší stupeň bezpečnosti.

Systém vlepovania skla zabezpečuje plastový oknám mnohonásobne vyššiu stabilitu a tak znižuje potrebu dodatočných nastavovaní okien, ktoré zapríčiňujú teplotné výkyvy i dennodenné používanie. Túto technológiu spoločnosť SLOVAKTUAL využíva už dlhé roky a aj vďaka nej patrí k jasným lídrom v oblasti kvality na európskom trhu.

K dnešnému dňu sa podarilo zrealizovať prípravu 2/3 zemných prác pre novú výrobnú plochu, ktorej celková rozloha bude 15.000 metrov štvorcových. Bolo osadených 201 pilotov s priemerom od 600 do 1000mm a hĺbkou od 4,5 do 6m. Na výstavbu oporného múru sa použilo 400 m3 betónu a 23 ton výstuže.

Stavba je nie len moderná, ale i šetrná k životnému prostrediu. Násypy preto využili aj materiál pochádzajúci z drvenej vybúranej betonáže, cca 7000 m3.

 

 

Uverejnené: 30.4.2014

Ďalšie novinky