Novinky Späť na všetky novinky

Nový koncept vchodových dverí od Slovaktualu

Nový koncept vchodových dverí od Slovaktualu

Hľadáte vchodové dvere, ktoré Vás dokonale vystihnú? Dvere, ktoré do bodky naplnia vaše predstavy? Dvere, ktoré nielenže spĺňajú náročné požiadavky na bezpečnosť, odolnosť a dlhú životnosť, ale ktoré zároveň uchvátia reprezentatívnym vzhľadom?

Vybrať si tie správne dvere je odteraz v Slovaktuale ešte jednoduchšie a pohodlnejšie.

Hliníkové vchodové dvere Slovaktual - model 200 s prísvetlíkom, farba PERL 81576

Navrhnite si svoje vstupné dvere, prispôsobte ich vášmu vkusu a vybavte ich presne takými funkciami, aké potrebujete.

Okrem kvalitnej základnej výbavy ponúkame v novom koncepte niekoľko paketov doplnkového vybavenia.

Prostredníctvom paketov výbavy môžete svoje nové dvere prispôsobiť vašim individuálnym požiadavkám na vzhľad, bezpečnosť a komfort používania.

Nakonfigurujte si svoje vchodové dvere na mieru

Pomocou nášho online konfigurátora vchodových dverí ich môžete  kompletne vizualizovať a vložiť priamo do obrázku vytúženého domu. Získate tak dokonalú predstavu, ako by mohli nové dvere vo fasáde vyzerať.

Pre maximálny komfort používania konfigurátora odporúčame použiť notebook alebo počítač.

Štyri línie vchodových dverí

Pureline. Modernline. Emotionline. Glassline.

–  to sú štyri dizajnové línie vchodových dverí SLOVAKTUAL, ktoré vám zjednodušia prvotnú voľbu a rýchlejšie vás dovedú k vašim jedinečným dverám. 4 línie vchodových dverí

Množstvo modelov v každej z línii, rôzne varianty vyhotovenia, niekoľko materiálov a prakticky neobmedzený výber farieb umožnia dosiahnuť estetickú výnimočnosť. Výrezy so sklom, vyfrézované drážky, vystúpené lizény alebo zapustené nerezové aplikácie – to všetko sú prvky, ktoré dodajú vchodovým dverám a vášmu domovu veľmi osobitý ráz.

Dvere z ktorejkoľvek línie zaručujú vašu celkovú spokojnosť. Či sú vyrobené z hliníka, plastu alebo v plast-hliníkovom vyhotovení. Či zvolíte verziu so svetlíkom alebo bez neho.

Hliníkové vchodové dvere - model 306

Tri materiály, jedinečná kvalita.

Práve materiál profilu a dvernej výplne rozhodujúcim spôsobom prispieva k vzhľadu a charakteru vchodových dverí. Každý materiál je špecifický. Na dotyk aj na pohľad.

Plastové dvere

Za vchodové dvere z plastu hovorí vynikajúca tepelná izolácia, vysoká funkčnosť, široká ponuka laminácií v dekóroch dreva a veľmi príťažlivá cena.

Plast-hliníkové dvere

Plast-hliníkové vchodové dvere kombinujú vynikajúcu tepelnú izoláciu s maximálnou pestrosťou farieb a vysokou odolnosťou voči poveternostným vplyvom.

Hliníkové dvere

Ideálnym materiálom pre obzvlášť kvalitné a robustné domové dvere je však hliník. Kombinuje najvyššiu úroveň elegancie s odolnosťou a je k dispozícii v rozmanitých farbách a vzhľadoch povrchu. Hliníkový profilový systém s dômyselne prerušenými tepelnými mostami zároveň zaručuje vynikajúce hodnoty tepelnej izolácie.

Optika rámu a krídla dverí

Rôzne varianty dverných výplní, ako pri pohľade zvonku, tak aj zvnútra, poskytujú ďalšie možnosti úpravy dizajnu a vizuálneho odlíšenia. Voľbou výplne, ktorá obojstranne prekrýva krídlo dverí, budú vchodové dvere pôsobiť obzvlášť moderne a vďaka väčšej hrúbke výplne budú mať zároveň lepšie tepelne-izolačné vlastnosti.

Pakety výbavy

Nad rámec kvalitnej základnej výbavy ponúkame niekoľko paketov doplnkovej výbavy. Tie pokrývajú oblasť komfortu, bezpečnosti a dverných madiel – vždy v troch cenových úrovniach Pro, Privileg a Premium.

Úrovne paketov pre vchodové dvere

Pakety Madlá a kľučky

Už v bezpríplatkovom štandarde si vyberáte z množstva kľučiek, roziet a madiel v rôznych riešeniach a vyhotoveniach. Náročnejšie estetické požiadavky dokážeme uspokojiť vďaka paketom madiel v troch cenových úrovniach. Vyberte si požadované madlo z paketu Pro, Privileg alebo Premium a skombinujte ho s niektorou rozetou a vnútornou kľučkou.

Pakety Kľučky a madlá

Pakety Bezpečnosť

Už v základnej výbave majú vchodové dvere Slovaktual vysoký bezpečnostný štandard, ktorý je však možné ešte zvýšiť bezpečnostnými paketmi Pro, Privileg alebo Premium až do bezpečnostnej triedy RC2. Pre najvyššiu bezpečnosť si teda zvoľte paket Premium, ktorý obsahuje bezpečnostné vrstvené sklo (VSG) v triede P4A, bezpečnostnú cylindrickú vložku, 5-bodový automatický zámok so súvislou uzamykacou lištou kovania a taktiež dvojnásobnú ochranu proti nadvihnutiu krídla dverí na strane pántov. Na bezpečnostné sklo by ste nemali zabudnúť ani pri voľbe zasklenia pre bočný svetlík dverí alebo nadsvetlík.

Pakety Bezpečnosť

Pakety Komfort

Pakety doplnkovej výbavy Komfort vám umožňujú ľahký a pohodlný prístup do vášho domova s využitím najnovšej technológie. Od elektrického otvárania dverí video- alebo audio-vrátnikom, cez zadávanie vstupných kódov pomocou klávesnice až po snímač odtlačkov prstov Ekey, RFID kartu či otváranie dverí aplikáciou v mobilnom telefóne.

Pakety Komfort

Príslušenstvo a vzorované sklá

Okrem paketov výbavy ponúkame aj ďalšie príslušenstvo pre individuálne vybavenie vašich vchodových dverí. Z funkčného aj estetického hľadiska tak dokážeme vyhovieť každému želaniu.

Svoje nové dvere si môžete ďalej prispôsobiť výberom pántov, doplnením štandardného alebo digitálneho kukátka, voľbou niektorého zo širokého množstva vzorovaných  ornamentných skiel. Pre vstupné dvere do spoločných priestorov v bytových domov sú k dispozícii  aj samozatvárače dverí.

Digitálne kukátko pre vchodové dvere

Voliteľne je tiež k dispozícii soklový plech, ktorý v spodnej časti ochráni vaše dvere pred škrabancami od topánok.

Bez ohľadu na to, aké vchodové dvere si v Slovaktuale vyberiete, môžete sa spoľahnúť na vynikajúcu kvalitu spracovania.

 

Slovaktual prísľubom kvality

Široká škála našich služieb siaha od poradenstva a komfortného návrhu dverí až po ich profesionálnu montáž a spoľahlivé služby. Pozícia lídra slovenského trhu s oknami a dverami nás zaväzuje poskytovať každý deň prvotriedne služby a zároveň motivuje udávať trendy. Pretože sme spokojní, len ak ste spokojní Vy.

Katalóg dverí, vzorkovníky farieb a kompletnú ponuku vám radi predstavia naši zmluvní predajcovia vo Vašom regióne. 

Takto pre vás vchodové dvere vyrábame v Pravenci:

 

Uverejnené: 14.7.2021

Ďalšie novinky