Novinky Späť na všetky novinky

Okná SLOVAKTUAL už aj v Austrálii

Okná SLOVAKTUAL už aj v Austrálii

Spoločnosť SLOVAKTUAL s.r.o. dodáva svoje produkty nie len na slovenský a český trh. Medzi zahraničné trhy v posledných dňoch pribudol popri krajinách Európy aj nový kontinent a to Austrália.
Okná a dvere boli namontované na rodinné domy a sú to najvzdialenejšie okná, ktoré vo svojej 24 ročnej histórii spoločnosť vyrobila a dodala.
Zákazník sa napriek odlišným klimatickým podmienkam rozhodol využiť kvalitné okno našej spoločnosti, ktorého základnou výhodou sú tri tesniace roviny a systém vlepovaného skla.

Systém troch tesniacich rovín lepšie odoláva hnanému dažďu a vetru až do 1 050 Pa, profil rozdelený na suchú a vlhkú komoru,  chráni kovanie proti korózií, zabezpečuje bezproblémový odvod vody napr. pri mikroventilácií, zvyšuje bezpečnosť proti vypáčeniu okna .

Systém vlepovania skla zabezpečuje, že je sklenená výplň po celom svojom obvode vlepená do rámu krídla a tým je tuhšie, nedochádza ku deformáciám, dodatočné nadstavenia sú obmedzené na minimum, tepelno  – izolačné vlastnosti okna sa zlepšujú až o 10%, sklo nie je možné vypáčiť alebo vytlačiť z krídla. Je to systém, ktorý sa využíva v automobilovom a lodiarskom priemysle.

Uverejnené: 12.3.2014

Ďalšie novinky