Novinky Späť na všetky novinky

Slávnostné vyhodnotenie roka 2016 a ocenenie najlepších predajcov

Slávnostné vyhodnotenie roka 2016 a ocenenie najlepších predajcov

Zvyčajne na prelome januára a februára pozýva SLOVAKTUAL všetkých svojich zmluvných predajcov na slávnostné vyhodnotenie uplynulého roka.

27. januára 2017 sme teda v Nízkych Tatrách privítali takmer 150 hostí. 

Nielen zo Slovenska, ale tiež  z Česka, Rakúska, Talianska, Nemecka, Francúzska a Švajčiarska. Aby sme sa po náročnom roku vzájomne stretli a trochu zabavili. Aby sme zhodnotili rok a slávnostne vyhlásili a ocenili najväčších predajcov SLOVAKTUALU podľa predajných miest.

Kategórie boli tradične tri:

  • Najväčší predajcovia Slovenskej republiky.
  • Najväčší predajcovia Českej republiky.
  • Najväčší predajcovia zo zahraničia.

Slovaktual vyhlásenie TOP predajcov za rok 2016

Slávnostným večerom nás sprevádzala Jana Hospodárová. Všetkým nám zaspievala Emma Drobná, predstavila tiež svoj nový song Smile. Výborná bola tiež kapela Funky Emotions.

Slovaktual - najväčší predajcovia

Rok 2016 je tak definitívne za nami.

Ešte raz ďakujeme našim zmluvným predajcom za to, že sa počas celého roka 2016 venovali zákazníkom, že strávili hodiny času s návrhom riešení a vypracovávaním cenových ponúk. Že kládli dôraz na profesionálnu montáž našich okien a dverí. Že sa všetci podieľali na úspešnom roku 2016. A aj keď nie všetci mohli stáť na pódiu medzi ocenenými, veríme, že spoločne nepoľavíme ani v roku 2017.

SLOVAKTUAL – najväčší výrobca okien a dverí na Slovensku.

 

P.S.
Nie je náhoda, že sme sa opakovane rozhodli zorganizovať slávnostný večer v hoteli Partizán v Nízkych Tatrách. Okrem toho, že sa v tomto rodinnom hoteli cítime vždy príjemne, spolupráca s hotelom je na vysokej profesionálnej úrovni a wellness je osviežujúci bonus… je  jedným z dôvodov aj skutočnosť, že celý hotel je vybavený oknami SLOVAKTUAL. Je to preto jeden z našich najväčších „showroomov“ na Slovensku :).

 

Uverejnené: 7.2.2017

Ďalšie novinky