Novinky Späť na všetky novinky

Slávnostné vyhodnotenie roka 2016 a ocenenie najlepších predajcov

Slávnostné vyhodnotenie roka 2016 a ocenenie najlepších predajcov

Zvyčajne na prelome januára a februára pozýva SLOVAKTUAL všetkých svojich zmluvných predajcov na slávnostné vyhodnotenie uplynulého roka.

27. januára 2017 sme teda v Nízkych Tatrách privítali takmer 150 hostí. 

Nielen zo Slovenska, ale tiež  z Česka, Rakúska, Talianska, Nemecka, Francúzska a Švajčiarska. Aby sme sa po náročnom roku vzájomne stretli a trochu zabavili. Aby sme zhodnotili rok a slávnostne vyhlásili a ocenili najväčších predajcov SLOVAKTUALU podľa predajných miest.

Kategórie boli tradične tri:

  • Najväčší predajcovia Slovenskej republiky.
  • Najväčší predajcovia Českej republiky.
  • Najväčší predajcovia zo zahraničia.

Slávnostné vyhodnotenie roka 2016 a ocenenie najlepších predajcov

Slávnostným večerom nás sprevádzala Jana Hospodárová. Všetkým nám zaspievala Emma Drobná, predstavila tiež svoj nový song Smile. Výborná bola tiež kapela Funky Emotions.

Slávnostné vyhodnotenie roka 2016 a ocenenie najlepších predajcov

Rok 2016 je tak definitívne za nami.

Ešte raz ďakujeme našim zmluvným predajcom za to, že sa počas celého roka 2016 venovali zákazníkom, že strávili hodiny času s návrhom riešení a vypracovávaním cenových ponúk. Že kládli dôraz na profesionálnu montáž našich okien a dverí. Že sa všetci podieľali na úspešnom roku 2016. A aj keď nie všetci mohli stáť na pódiu medzi ocenenými, veríme, že spoločne nepoľavíme ani v roku 2017.

SLOVAKTUAL – najväčší výrobca okien a dverí na Slovensku.

 

P.S.
Nie je náhoda, že sme sa opakovane rozhodli zorganizovať slávnostný večer v hoteli Partizán v Nízkych Tatrách. Okrem toho, že sa v tomto rodinnom hoteli cítime vždy príjemne, spolupráca s hotelom je na vysokej profesionálnej úrovni a wellness je osviežujúci bonus… je  jedným z dôvodov aj skutočnosť, že celý hotel je vybavený oknami SLOVAKTUAL. Je to preto jeden z našich najväčších “showroomov” na Slovensku :).

 

Uverejnené: 7.2.2017

Ďalšie novinky