Novinky Späť na všetky novinky

Vyhlásili sme najväčších predajcov okien a dverí SLOVAKTUAL za rok 2022

Vyhlásili sme najväčších predajcov okien a dverí SLOVAKTUAL za rok 2022

Slovaktual je na trhu okien a dverí pojem. Na Slovensku je jednoznačný líder trhu s najširšou sieťou vzorkových predajní.

Vďaka všetkým našim zákazníkom, ktorí si pre svoju stavbu či rekonštrukciu vybrali okná Slovaktual, sme v uplynulom roku dosiahli veľký míľnik.

V roku 2022 sme prvýkrát v 33 ročnej histórii firmy prekročili hranicu 100 miliónov euro.

Ešte viac sme sa tak vzdialili ostatným výrobcom. Na Slovensku, ani v Českej republike nenájdete väčšieho výrobcu okien a dverí. Okná Slovaktual sú najpredávanejšie okná na slovenskom trhu. A značka Slovaktual je najznámejšia značka okien na Slovensku. To sú fakty.

A to všetko sme dosiahli vďaka našim zákazníkom.

Naši predajcovia sa starajú o to, aby naše okná boli dostupné v takmer každom okrese, v takmer každom väčšom meste. Tak blízko ku koncovému zákazníkovi, ako je to len možné.

Zvyčajne na prelome januára a februára pozýva SLOVAKTUAL všetkých svojich predajcov na slávnostné vyhodnotenie uplynulého roka, kde zároveň vyhlasujeme najväčších predajcov.

Tentokrát sa galavečer konal 26. januára 2023 v Bratislave.

Je to príležitosť, keď sa po náročnom roku môžeme všetci spolu stretnúť a trochu sa zabaviť. Keď môžeme v uvoľnenej atmosfére spoločne zhodnotiť rok a spoznať tých najlepších. A je to aj príležitosť na poďakovanie.

Je to tradícia, ktorú si málokto nechá ujsť. Naše pozvanie prijalo až 164 hostí. Nielen zo Slovenska, ale samozrejme aj z Českej republiky, Rakúska, Francúzska, Nemecka či Španielska.

Slávnostným večerom nás sprevádzala obľúbená slovenská moderátorka, Katarína Jesenská.

Katarína Jesenská

Na úvod všetkých našich hostí pozdravil na diaľku Nicolas Casanovas, obchodný riaditeľ celej skupiny DOVISTA, kam Slovaktual od roku 2021 patrí.

Obchodný riaditeľ spoločnosti DOVSTA, Nicolas Casanovas.

Galavečer Slovaktual

Našim predajcom sme predstavili najdôležitejšie mená a tváre štyroch funkčných streamov.

Konateľ spoločnosti, Miloš Folenta, a obchodný riaditeľ Slovaktualu, Jozef Müller, spoločne zhodnotili uplynulý náročný, ale úspešný rok. Pripomenuli významné míľniky a vyzdvihli dosiahnuté úspechy.

Miloš Folenta, konateľ spoločnosti SLOVAKTUAL

V príhovore sa venovali aj novým výzvam, impulzom a plánom do budúcnosti.

„Vieme, v čom sme dobrí a vieme, kde máme rezervy. A na tom budeme ďalej usilovne pracovať.  Našim zákazníkom chceme sústavne prinášať kvalitné a spoľahlivé okná a dvere a poskytovať im kvalitné služby hodné lídra trhu.“

Jozef Muller, obchodný riaditeľ spoločnosti SLOVAKTUAL

Vyhlásenie najlepších predajcov za rok 2022

Mnohí naši predajcovia sú s nami už dlhé roky, niektorí v podstate od samotného založenia firmy v roku 1990. Teší nás však, že medzi predajcami pribúdajú aj mladí. A keď sa spoja skúsenosti ostrieľaných predajcov so zanietením a energiou mladých, potom je úspech zaručený. Vidíme to na oknárskom trhu, aj na pódiu – medzi tými najlepšími.

Pravidelne každý rok oceňujeme predajcov v 3 kategóriách: 

  • Najväčší predajcovia v Českej republike.
  • Najväčší predajcovia v Rakúsku a ostatnom zahraničí.
  • Najväčší predajcovia na Slovensku.

Najväčší predajcovia v Slovenskej republike

TOP 3 najlepší predajcovia SLOVAKTUAL na Slovensku

Najväčší predajcovia v Českej republike

TOP 3 v ČR

Ďakujeme všetkým našim partnerom, oceneným aj neoceneným, že boli počas celého roka 2022 s nami, že sa venovali zákazníkom, že strávili hodiny času s návrhom riešení a spracováním cenových ponúk. Že kládli dôraz na profesionálnu montáž našich okien a dverí. Že sa všetci podieľali na úspešnom roku 2022.

Uverejnené: 14.2.2023

Ďalšie novinky