Novinky Späť na všetky novinky

Zákazník udelil vysvedčenie zmluvnému predajcovi

Zákazník udelil vysvedčenie zmluvnému predajcovi

Odporúčanie zákazníka a jeho vypovedaná skúsenosť so zmluvným predajcom spoločnosti SLOVAKTUAL s.r.o. sú častokrát veľmi čitateľnými znakmi toho, že SLOVAKTUAL neponúka iba výrobky plastových i hliníkových okien a dverí, ale ponúka svojim zákazníkom plnohodnotnú službu.

Pán Josef Štědronský z Čimelíc v článku pre časopis Rozhled – Jižní Čechy takto vystavil vysvedčenie nášmu zmluvnému predajcovi p. Radkovi Hladíkovi.

Z článku vyberáme:

Bola firma Slovaktual – Radek Hladík jediná, ktorú ste oslovil ?

Vôbec nie . Oslovil som niekoľko známych firiem z okolia, ale s ich ponukou, hlavne technickým prevedením, som nebol spokojný. Konečné rozhodnutie padlo až po návšteve pána Hladíka, ktorý ochotne prišiel k nám domov aj so vzorkami okien a doplnkov. Všetko nám vysvetlil a ukázal. Stačil jeden pohľad na konštrukciu a bolo jasné, že je to okno , ktoré je o triedu lepší ako od iných firiem.

Nevyskytol sa žiadny problém?

Mali sme niekoľko požiadaviek. Napríklad v kúpeľni sme chceli pri okne, ktoré je vyššie, upraviť kľučku tak, aby bola lepšie prístupná. Ďalej zachovať obklady v kúpeľni a na WC. Pán Hladík našiel riešenia a dohovoril u montážnikov čo najväčšiu opatrnosť pri výmene okien. Všetko dopadlo na výbornú. Úplná spokojnosť. S takýmto prístupom, ochotou a ústretovosťou sme sa ešte nestretli. Po montážnici nezostala žiadna špina ani prach. Všetko za sebou hneď upratovali .

Ste spokojný s dodanými oknami?

Úplne. Nechali sme si vymeniť všetky okná v obytnej časti, k nim sme rovno dali nové parapety a žalúzie. Okná v pivnici plánujeme vymeniť asi až po lete, ale jednoznačne s firmou
Slovaktual. Prekvapil ma aj záujem pána Hladíka, keď sa po asi dvoch mesiacoch ozval a zaujímal sa, či je všetko v poriadku. Nemal som žiadnu pripomienku, okná fungujú skvele a ani sme nemuseli volať na dodatočné „doštelovanie“.

Celý článok: tu

Uverejnené: 2.5.2014

Ďalšie novinky