Technické novinky Späť na všetky novinky

Nová rada zdvižno-posuvných dverí

Nová rada zdvižno-posuvných dverí

Firma SLOVAKTUAL s.r.o. prináša novú radu zdvižno-posuvných dverí. Nová rada oproti predchádzajúcej poskytuje: viac svetla; viac tepla; viac komfortu a viac variácií.

Svetelnosť
novej rady zabezpečuje moderný Classic-line Design s veľkým výberom dekorov spoločne so systémom aluskin, umožňujúcim väčšiu flexibilitu v rozmeroch zasklievania.

Viaceré novinky vo vzhľade a dizajne zabezpečujú v plnej miere zvýšenie tepelno-izolačných vlastností, ktoré vo verzii Variant Premium umožňujú pri rozmere výrobku 4,5 x 2,5 m dosiahnuť s tepelnoizolačným trojsklom a s teplým dištančným rámikom súčiniteľ prechodu tepla s hodnotou Uw = 0,68 W/m2K.

Komfort
novému systému dodáva zasklenie do hrúbky 48mm a taktiež integrované tesnenie, ktoré namiesto manuálneho silikónovania značne zvyšuje kvalitatívnu úroveň procesu výroby ako aj spokojnosť výrobcu so zvýšením tesnosti celého systému.

V neposlednom rade tak vytvára systém možnosť mnohých variácií v oblasti rozmerov, dekorov, zasklenia, kompatibility s profilovým systémom hrúbky 85 mm a taktiež profilovým systémom 70 mm.

S novým systémom zdvižno-posuvných dverí nastavuje SLOVAKTUAL s.r.o. tomuto odvetviu plastových výplní otvorov úplne novú mierku.

Uverejnené: 3.2.2014

Ďalšie novinky